Zbliża się Dzień Bezpiecznego Internetu

Zbliża się Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu w Naszej Szkole obchodzimy 24 stycznia. Tego dnia na parterze będzie przygotowane stoisko z materiałami edukacyjnymi. Wyświetlimy prezentację dotyczącą zasad bezpiecznego korzystania z Internetu, obejrzycie też prace graficzne uczniów z naszej szkoły przygotowywane na konkurs ,,Bezpiecznie w sieci”.
Dodatkowo na Librusie pojawi się ankieta dla uczniów ,,Ty i Internet”.

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Początkowo obchodzony był tylko w Europie, ale już od lat DBI przekroczył jej granice angażując państwa z całego świata.
Kolejną edycję DBI w Polsce świętować będziemy 5 lutego 2019 r.

Zapraszamy do wspólnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2019.