Na tej stronie znajdziesz wykaz zajęć pozalekcyjnych: 

 koła zainteresowań, zajęcia wyrównawcze i dodatkowe.

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Godzina Nazwa zajęć i ich opis Sala Prowadzący Adresaci
7:10-7:55 Koło techniczne. Na zajęciach będzie można  wykonać maszyny wodne i wiatrowe na Ogólnopolskie Turnieje Maszyn ! W czasie koła można również nadrobić zaległości związane z przedmiotami: PKM, Rys. techniczny, POSIRM. 33 Robert Wojtkowski Zainteresowani uczniowie
13:20-14:05 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 207 Izabela Brzęczek Klasa 1TR
15:00-15:45 Kuźnia przedsiębiorczości 5 Ewelina Gołąb Zainteresowani uczniowie
Godzina Nazwa zajęć i ich opis Sala Prowadzący Adresaci
7:15–8:00 Przyjdź i zapytaj (możliwość konsultacji z nauczycielem z zakresu nauczanych przedmiotów) 35 Jerzy Stercuła Klasa 1TE, 1TT, 2TE, 2TT, 3TE
  7:15 – 8:00 Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego  212 Mariusz Zdziech Zainteresowani uczniowie
  8:00-8:45 Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego   212 Dorota Wojciuk      Klasa 4TS, 4 TI
13:20-14:05 Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z matematyki 204 Izabela Brzęczek Klasa 4ts
15:00-15:45 Koło geograficzne (przygotowujące do matury rozszerzonej z geografii oraz pogłębiające wiedzę z przedmiotu) 206 Katarzyna Pastwa Zainteresowani uczniowie
Godzina Nazwa zajęć i ich opis Sala Prowadzący Adresaci
13:20-14:05 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 207 Izabela Brzęczek Klasa 1TT
14:10-14:55 Zajęcia rozszerzające z matematyki 202 Sylwia Sarzyńska Klasy 3
14:10-14:55 (co 2 tygodnie) Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego 201 Ewa Błażewicz-Anger Klasa 4TT
Godzina Nazwa zajęć i ich opis Sala Prowadzący Adresaci
7:15-8:00 Przyjdź i zapytaj (możliwość konsultacji z nauczycielem z zakresu nauczanych przedmiotów) 35 Jerzy Stercuła Klasa 1TE, 1TT, 2TE, 2TT, 3TE
7:10–8:45 Koło motoryzacyjne  32 Piotr Jarosławski Klasa 2TS, 3TS, 4TS
 8:00–8:45 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 204 Izabela Brzęczek Klasa 4TS
8:00–8:45 Zajęcia powtórzeniowe do matury 202 Sylwia Sarzyńska Klasa 4TEN
14:10-14:55
(co 2 tygodnie)
Zajęcia przygotowujące do matury z języka polskiego 201 Ewa Błażewicz-Anger Klasa 4TT
15:00–16:30 SKS- piłka siatkowa (chłopcy) sg Ligia Żmuda Zainteresowani uczniowie
15:00–16:35 Koło Arduino  107 Artur Kozłowski Zainteresowani uczniowie
Godzina Nazwa zajęć i ich opis Sala Prowadzący Adresaci
7:10 – 7:55 Zajęcia wyrównawcze z matematyki 202 Sylwia Sarzyńska Klasa 1TS
7:15-8:00 Przyjdź i zapytaj (możliwość konsultacji z nauczycielem z zakresu nauczanych przedmiotów) 35 Jerzy Stercuła Klasa 1TE, 1TT, 2TE, 2TT, 3TE
 14:50-15:45 SKS piłka siatkowa dziewcząt i chłopców; piłka nożna Sala gimnastyczna Krzysztof Jabłoński Zainteresowani uczniowie
15:00–16:30 (ostatni piątek miesiąca) Zajęcia wyrównawcze i uzupełniające (m.in. możliwość odpracowania niewykonanych ćwiczeń praktycznych) 35 Jerzy Stercuła Klasa 1TE, 1TT, 2TE, 2TT, 3TE