Wśród najlepszych na Mazowszu

Wśród najlepszych na Mazowszu

Uczeń naszej szkoły Konrad Suchodolski z klasy 3TE  został wyróżniony przez Marszałka Województwa Mazowieckiego za wybitne osiągnięcia edukacyjne niezbędne do realizacji projektu “Inteligentny dom” w ramach programu “Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych”.

“Nauka z książek jest niewystarczająca lepiej uczyć się przez praktykę” z takiej myśli Konrada narodził się pomysł stworzenia inteligentnego domu. Realizacja projektu wcale nie była łatwa i wymagała poświęcenia dużej ilości czasu. W trakcie prac nad projektem Konrad mógł zawsze liczyć na wsparcie nauczyciela przedmiotów zawodowych pana Piotra Jężaka.

Wręczenie nagród miało miejsce w dniu 10 października 2018 r. w XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się występem chóru działającego przy XIV LO, który poruszył serca słuchaczy. Następnie przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego wręczył nagrody stypendystom. Konrad jako jeden z wyróżnionych udzielił również wywiadu dla telewizji internetowej Narew.info. 

Konradowi gratulujemy wyróżnienia oraz ponownego uzyskania stypendium w roku szkolnych 2018/2019. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do rozwijania swoich zainteresowań i spełniania marzeń.