WorldSkills Poland “Nowe Technologie”

WorldSkills Poland “Nowe Technologie”

Zapraszam do zapoznania się  z konkursem umiejętności zawodowych dla uczniów szkół branżowych i technicznych – Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland „Nowe Technologie” – 2 czerwca 2021 roku w Lublinie.
Eliminacje obejmą 5 konkurencji dotyczących tzw. zawodów przyszłości takich jak: robotyka mobilna, cyberbezpieczeństwo, mechatronika, przemysł 4.0, chmura obliczeniowa.

Głównym organizatorem eliminacji w Lublinie jest WorldSkills Poland wraz ze współorganizatorem Urzędem Marszałkowskim i głównymi partnerami: Lubelskim Centrum Innowacji i Technologii oraz Stowarzyszeniem „Cyberbezpieczni” we współpracy z partnerami konkurencji: Festo, T-Systems, ITSS, Spice Gears.

Więcej informacji o eliminacjach dostępne na: https://worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-lublin/

 

Eliminacje mają wyłonić przyszłych zawodników do udziału w konkursie światowym WorldSkills, który odbędzie się w październiku 2022.

Jeżeli ktoś chciałby się zmierzyć z tym wyzwaniem proszę o informację. Bardzo zachęcam i namawiam!

Elżbieta Malinowska