Wiadukt na Comic Con

Wiadukt na Comic Con

W piątek 24.11.2017 r. uczniowie klas 2tn, 2ti, 1tt oraz 1ti mieli przyjemność uczestniczyć w drugiej polskiej edycji Comic Con, imprezy związanej z popkulturą i komiksem.

Do głównych atrakcji należały spotkania ze znanymi aktorami oraz aktorkami takimi jak Pamela Anderson znana ze „Słonecznego patrolu” czy Kevin McNally znany z „Piratów z Karaibów”. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie.Szczególnie często odwiedzana przez uczniów była strefa „Retro granie”, gdzie można było pracować, a także grać na starych komputerach oraz konsolach.

Do innych atrakcji, o których warto wspomnieć, należały między innymi warsztaty z tworzenia zdalnych pojazdów, wykłady dotyczące literatury, tworzenia cosplayów, komiksów, a także spotkania z lektorami i z cosplayerami. Wytrwali mieli też szansę wziąć udział w panelu dyskusyjnym twórców kanału GF Darwin na YouTube, którzy zajmują się tworzeniem filmów satyrycznych.

Impreza została przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Uczestnicy wycieczki z pewnością nie wrócili do domu zawiedzeni.

Szymon Woźniak, 2 tn

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.