UNILOGO I Elproma Elektronika Sp. z o.o.

UNILOGO I Elproma Elektronika Sp. z o.o.

NASI NOWI PARTNERZY

Nie ma wątpliwości, że współczesny rynek pracy jest zależny od nowocześnie realizowanego szkolnictwa zawodowego. Dlatego cieszy nas fakt, że kolejne już firmy z lokalnego rynku pracy – UNILOGO i Elproma Elektronika Sp. z o.o. – zaproponowały nam współpracę w obszarze wspierania szkolnictwa zawodowego.

UNILOGO to firma z Piaseczna specjalizująca się w produkcji urządzeń przemysłowych dla branż: kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej oraz spożywczej. Dostarcza swoje urządzenia do wiodących producentów zarówno w kraju, jak i za granicą. Szeroko pojęty rynek opakowań to najszybciej rozwijający się sektor gospodarki, a co za tym idzie, oferujący stałe zapotrzebowanie na wykwalifikowaną kadrę pracowników technicznych.

http://unilogo.com.pl/

Elproma Elektronika Sp. z o.o. istnieje od 1992 roku, oferując sprzedaż wysokiej jakości podzespołów elektronicznych wytwarzanych przez znane marki w Europie, w USA i w Azji. Elproma przeszło od 20 lat jest głównym dostawcą przełączników i złączy na rynku polskim, a od 10 lat producentem urządzeń do bezprzewodowej transmisji danych GPRS/GSM. Ważną część oferty stanowią moduły komunikacji radiowej GPRS/EDGE/GSM/UMTS, ZigBee czy Bluetooth.

http://elektronikab2b.pl/katalog-firm?view=showfirm&id=87&layout=description

Wybiegający w przyszłość pracodawca wie, że najlepsza inwestycja to inwestycja w młodego człowieka, ucznia już na poziomie gimnazjum, a przede wszystkim szkoły średniej zawodowej, który właściwie ukształtowany zawodowo przyniesie w niedalekiej przyszłości wymierne korzyści. Uczniowie, którzy mają możliwość w procesie edukacji zawodowej uczestniczyć w rzeczywistych warunkach pracy, płynnie i szybko wdrażają się w pracę zawodową z kształconego obszaru.

Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie to szkoła stale poszerzająca współpracę z pracodawcami z lokalnego rynku pracy. W procesie edukacyjnym naszych uczniów kształtujemy postawę otwartości na uczenie się przez całe życie oraz mobilności edukacyjnej. Nasi świetnie wykształceni absolwenci (srebrna tarcza za wyniki nauczania w rankingu Perspektyw) z sukcesem podejmują pracę zawodową i podnoszą swoje kwalifikacje, korzystając z różnych form kształcenia ustawicznego.