Tydzień Konstytucyjny

Zakończyła się VII edycja Tygodnia Konstytucyjnego organizowanego przez Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy, w której brała udział nasza szkoła.

Stowarzyszenie im. prof. Zbigniewa Hołdy Tydzień Konstytucyjny organizuje od 2015 roku. Jego celem jest – jak pisze stowarzyszenie na swojej stronie – „zwrócenie uwagi uczniów na praktyczny wymiar obowiązywania Konstytucji”.

Siódma edycja była rekordowa! Udział w niej wzięło ponad 450 szkół i 750 prawników z całej Polski.

W zajęciach na temat Konstytucji, wolności słowa i mowy nienawiści uczestniczyło blisko 32 000 uczniów z dużych miast, miasteczek i miejscowości.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie klasom: 4ti, 3tt, 1tt5, które zrobiły bardzo dobre wrażenie na prowadzących zajęcia prawnikach, pozostawiając w ich pamięci dobrą opinię o naszej szkole.

Ewa Błażewicz – Anger