Technikum Nr 1 kolejny raz Srebrną Szkołą w rankingu Perspektyw

Technikum Nr 1 kolejny raz Srebrną Szkołą w rankingu Perspektyw

Fundacja Edukacyjna Perspektywy potwierdza, że Technikum nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest wśród najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2017  i przysługuje mu tytuł Srebrnej Szkoły 2017.

Szkoła może się również poszczycić zajęciem  pierwszego miejsca w powiecie piaseczyńskim w Rankingu Maturalnym Techników 2017 sześćdziesiątego w Polsce wśród dwustu wyróżnionych szkół.

Kapituła oceniająca szkoły brała przede wszystkim pod uwagę wyniki: olimpiad przedmiotowych, matur z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a także egzaminów zawodowych.

Odznaczenie tarczą Srebrna Szkoła 2017 jest dla nas niewątpliwym powodem do dumy i radością. Świadczy o wysokiej jakości pracy szkoły, miłej i przyjaznej atmosferze, która sprzyja efektywnemu uczeniu się i wysokich osiągnięciach uczniów.