Technikum Nr 1 kolejny raz Srebrną Szkołą w Rankingu Perspektyw

Technikum Nr 1 kolejny raz Srebrną Szkołą w Rankingu Perspektyw

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest na 109. miejscu wśród 200 najlepszych techników w Polsce i na 14. miejscu w województwie mazowieckim według Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2019”.

Zdobycie miejsca w czołówce Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. To potwierdzenie wysokiego poziomu nauczania i dobrej atmosfery w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe, dbające o właściwe warunki nauczania.

Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł egzogenicznych (zewnętrznych) wobec ocenianych szkół. Źródłem danych były protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur oraz egzaminów zawodowych oraz System Informacji Oświatowej.

http://technika.perspektywy.pl/2019/ranking/ranking-technikow-2019?strona=3