Targi pracy w Warszawie

Targi pracy w Warszawie

Dnia 26.09.2019 klasa 4tt wraz z opiekunami udała się na Stadion Miejski Legii Warszawa na targi pracy  IT Career Summit, gdzie można było porozmawiać z przedstawicielami różnych firm, którzy poszukują doświadczonych ludzi z branży IT.

Firmy takie jak Nordea, Netcompany, PNP Solutions, DXC Technology oferowały wachlarz zatrudnienia dla przyszłych inżynierów bądź magistrów IT. Można było również uczestniczyć w prelekcjach poruszających różne zagadnienia z dziedziny informatyki, jak chociażby rozwój języków programowania ( C, C++, C#, Java, Phyton itp) czy metody tworzenia oprogramowania typu DevOps.

Rozmowy z przedstawicielami prowadzone były w bardzo przyjemnej atmosferze, ponieważ przedstawiciele byli otwarci na pytania i z dużą dokładnością odpowiadali na pytania. Jak na targi przystało, każdy otrzymał małe upominki od przedstawicieli firm jako zachętę do późniejszego podjęcia pracy :).

Zachęcamy do odwiedzenia takiego typu targów, jeżeli interesujesz sie branżą IT!

 

Marek Jakubowski