Szkolenie z fotografii reklamowej

Szkolenie z fotografii reklamowej

Trwa kolejne po Social Media, realizowane w ramach projektu unijnego ,,Atrakcyjni na rynku pracy”,
ważne szkolenie dla uczniów klas reklamy, dotyczy fotografii reklamowej.
 
Szkolenie prowadzone jest przez praktyka, pasjonata p. K. Staniszewskiego. Jest szansą na doświadczenie klimatu studia fotograficznego. Praca ze sprzętem typu: analogowy aparat, statyw,  światłomierz, softbox, plaster miodu, garnek przekłada się na zobaczenie różnicy w oświetleniu obiektu i ostatecznie na wyraźnie lepszą jakość zdjęcia.
 
Jak wynikało z zapowiedzi prowadzącego, kurs ma na celu zapoznanie się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z fotografią reklamową i obsługą profesjonalnego sprzętu fotograficznego poprzez praktykę i teorię. Zajęcia mają też rozwinąć kulturę wizualną uczestników. Program szkolenia pomaga odpowiedzieć na wiele pytań nurtujących miłośników fotografii. Tak rzeczywiście się dzieje. Uczestnicy zorganizowali już i przeprowadzili profesjonalną sesję zdjęciową, którą oddzielnie opiszemy.
 
Tymczasem zachęcamy klasy reklamy do śledzenia zapisów na kolejne ciekawe warsztaty w ramach tego projektu. Więcej o projekcie w zakładce projekty i programy.