Szkolenie w ramach programu “Młode Kadry” pod patronatem Intercars

W dniu 19.10.2016 w ramach programu Młode Kadry odbyło się pierwsze z cyklu szkoleń branżowych dla uczniów uczących się w zawodach: technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych.

W szkoleniu przygotowanym przez Firmę NTN SNR uczestniczyli uczniowie klas 3ts, 4ts i 3p. Spotkanie dotyczyło nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie konstrukcji i eksploatacji układów rozrządu. Uczniowie poznali historię i zakres działalności firmy NTN SNR oraz poznali tajniki budowy, diagnostyki i naprawy układów rozrządu.

Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze i pozwoliło na znaczne wzbogacenie wiedzy uczniów.

Szczególne podziękowania kieruję do uczniów z klasy 3ts: Dawida Balcera i Mariusza Janowskiego za wykonanie zdjęć i pomoc w redagowaniu informacji.

Piotr Jarosławski

Invalid Displayed Gallery