Spotkanie z przedstawicielami FERRERO POLSKA Sp.z o.o.

W środę 23.10.2019 r. w ramach wspierania uczniów w planowaniu ścieżki kariery zawodowej odbyło się spotkanie z przedstawicielami firmy FERRERO POLSKA Sp. z o.o.

Fabryka w Belsku Dużym produkuje między innymi takie wyroby jak: Nutella, Jajko Kinder z Niespodzianką, Kinder Bueno, Kinder Bueno White, Raffaello, Kinder Joy i wiele innych pysznych słodkości.

Priorytetem dla firmy jest jakość wyrobów, dlatego też fabryka wyposażona jest w bardzo nowoczesne, zautomatyzowane linie produkcyjne, posiada bardzo dobrze wyposażone laboratoria oraz nadzoruje bardzo dokładnie wszystkie surowce, co jest szczególnie istotne, ponieważ produkcja opiera się na surowcach naturalnych.

Nasi uczniowie mieli możliwość podyskutowania na temat ścieżki kariery zawodowej w nowoczesnej fabryce słodyczy, jak również mogli delektować się wyrobami najwyższej jakości.

Serdecznie dziękujemy Przedstawicielom Firmy za bardzo miłe i konstruktywne spotkanie.

Małgorzata Różycka