Sesja fotograficzna w stylu Vintage

Sesja fotograficzna w stylu Vintage

W ramach projektu ,,Atrakcyjnina rynku pracy”, który realizują klasy reklamy, zakończył się drugie szkolenie z fotografii reklamowej.

Przez 4 tygodnie, uczniowie klasy 2 TR, nabywali wiedzę niezbędną do zrobienia profesjonalnego zdjęcia.
Teoria na bieżąco była weryfikowana poprzez ćwiczenia praktyczne. Profesjonalne rady prowadzącego oraz techniczne ,,sztuczki”pozwoliły na wykonanie zdjęć nadających się do albumu, które warto zachować na dłużej.

Sprawdzeniem zdobytej wiedzy było zadanie grupowe. Uczniowie zaproponowali sesję fotograficzną w stylu Vintage. Moc kolorów oraz wzorów pojawia się w ubraniach,dodatkach oraz makijażu. To styl mocno podkreślający indywidualność. Każdy uczeń zaangażował się w zadanie w 100 %. Każdy miał zresztą konkretne zadanie
do wykonania, z którego wywiązał się najlepiej jak mógł, wkładając w to całe swoje serce.

Szkolenie było nie tylko świetną przygodą ale też doskonałą okazją do pracy zespołowej pod presją czasu.