Rozstrzygnięty konkurs graficzny “Bezpiecznie w sieci”

Kilkudziesięciu uczniów zgłosiło prace w formie bannerów internetowych na szkolny konkurs graficzny. Możemy podziwiać różnorodność podejścia do tematu zarówno w formie plastycznej, jak i sposobie interpretacji założeń konkursowych.

Po przeanalizowaniu prac, komisja konkursowa wyłoniła kilka, biorąc pod uwagę spełnienie kryteriów konkursowych:
-baner ma duży skrótem plastycznym pokazywać zagrożenia wynikającego z korzystania  z sieci;
-ma pokazywać sposoby radzenia sobie z zagrożeniami;
-ilość treści i grafiki ma być adekwatna do przeznaczenia banneru i wielkości powierzchni;
-projekt ma być zgodny z zasadami tworzenia banerów internetowych od strony technicznej;
-projekt ma szanować prawo autorskie

Postanowiono nagrodzić następujące osoby:
I miejsce – Mariusz Pielacha, 2TR
II miejsce – Artur Łukawski , 4TR
III miejsce – Emilia Nowacka, 3TR
Równorzędne wyróżnienia otrzymali uczniowie: Igor Rosa-Prejs- 2TR, Sandra Wójcik- 2TR, Paulina Minderska- 4TR

Gratulujemy Laureatom i życzymy dużo radości z działań twórczych.

Wystawę prac można oglądać przy okazji wydarzenia szkolnego ,,Dzień Bezpiecznego Internetu” w naszej szkole.

Zofia Hejke
organizator konkursu