Piotr Jężak laureatem konkursu Opiekun Stypendysty Roku 2017/2018

Piotr Jężak laureatem konkursu Opiekun Stypendysty Roku 2017/2018

12 września 2018 r. w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu  Opiekun Stypendysty Roku 2017/2018. Komisja doceniała  zaangażowanie nauczyciela w opiekę nad stypendystką oraz oryginalne i innowacyjne podejście do współpracy ze zdolnym uczniem. Laureatem konkursu został nauczyciel naszej szkoły Piotr Jężak, który sprawował opiekę dydaktyczną nad Konradem Suchodolskim. Nagrody wręczał Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. W konkursie wzięło udział 70  opiekunów, nagrodzono 20 spośród nich, a naszego ucznia Konrada poproszono, aby w trakcie Gali zaprezentował swój projekt „Inteligentny dom”, który wzbudził, nie po raz pierwszy, zachwyt zaproszonych gości.