Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka – Konkurs plastyczny

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka – Konkurs plastyczny

W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Dniem Praw Dziecka, obchodzonym corocznie 20 listopada, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ogłoszonym przez Rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka dla uczniów wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym listem Rzecznika Praw Dziecka do dyrektorów szkół oraz ogłoszeniem o organizacji konkursu wraz z regulaminem i formularzami potrzebnymi do zgłoszenia prac konkursowych.

Prace na konkurs można składać w bibliotece szkolnej do dnia 1 grudnia 2020 r.

 

Załącznik – pismo do dyrektorów

Załącznik – regulamin