Odznaka jakości za projekt eTwinning

Odznaka jakości za projekt eTwinning

Wraz ze zbliżającym się końcem roku zakończył się  projekt eTwinning Innovationen im Fremdsprachenunterricht (Innowacyjne metody na lekcji języka obcego). Projekt realizowała  w Zespole Szkół Nr 1 grupa uczniów z klasy 1 technik informatyk  w ramach lekcji języka niemieckiego. 

Uczniowie przez cały rok szkolny dzielnie wykonywali kolejne zadania projektu, pracując na platformie Twinspace: pisali krótkie wierszyki, zagadki tematyczne, recytowali łamańce językowe i kręcili filmy. Założycielem projektu była grupa z Turcji, a później dołączyli także uczniowie z Ukrainy, Słowacji i Hiszpanii. 
 
Mam nadzieję, że innowacyjne metody pracy uświetnią naukę języka niemieckiego  w kolejnym roku szkolnym
 
Projekt Innovationen im Fremdsprachenunterrichtt otrzymał Odznakę Jakości. 
 
Link do biuletynu projektu:
 
Anna Stasiak 
– koordynator projektu