Na staże po kwalifikacje

Na staże po kwalifikacje

Od 22.03 do 12.04.2021 r. realizujemy staże w Granadzie u hiszpańskich pracodawców w ramach projektu „Na staże po kwalifikacje”. Doskonalimy swoje umiejętności zawodowe, poznajemy również język hiszpański i ćwiczymy angielski. Informatycy, teleinformatycy i elektronicy pracują w serwisie komputerowym. Uczniowie z reklamy pracują w biurze M.E.P. organizującym nasz staż w Grenadzie przygotowując materiały promujące Hiszpanię (film, broszurę reklamową i wpisy na social media). Samochodziarze w serwisie samochodowym i motocyklowym wykonują usługi serwisowe oraz przygotowują motory do sprzedaży. W wolnym czasie zwiedzamy okolice i poznajemy kulturę hiszpańską. Widzieliśmy Alhambrę – pałac, zabytek kultury arabskiej, najcenniejszy  w Hiszpanii. Byliśmy w górach Sierra Nevada. Przed nami wyjazd nad Morze Śródziemne oraz wieczór flamenco.