Mikołajki z DKMS

Mikołajki z DKMS

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Tę diagnozę słyszą rodzice małych dzieci, młodzież, dorośli. Bez względu na wiek – każdy może zachorować. Na szczęście każdy może też pomóc. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy.

Dowiedz się więcej o nowotworach krwi i zostań dawcą.

4.12.2019 o godzinie 8:00 startujemy z akcją ,, Mikołajki z DKMS”

W tym dniu zapraszamy wszystkich pełnoletnich uczniów, pracowników naszej szkoły oraz wszystkie osoby zainteresowane do punktów informacyjnych na terenie placówki.
Każda osoba, która podda się badaniu otrzyma słodki poczęstunek.
Liczymy na Was!:)

Ewelina Gołąb, wolontariusze z klasy 3tr oraz DKMS
https://www.dkms.pl/pl