Ogólnopolski Konkurs Programowania

Ogólnopolski Konkurs Programowania

We czwartek 7 marca 2019 roku Kamil Soćko z 3Ti i Kamil Rączkowski z 2Ti wzięli udział w Konkursie Programowania zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu.

Konkurs jest dedykowany uczniom szkół średnich zainteresowanym informatyką i wiążących swoją przyszłość ze studiami ściśle powiązanymi z tą dziedziną. Celem konkursu jest propagowanie kształcenia informatycznego oraz poszerzanie umiejętności uczniów szkół ponadgimnazjalnych z zakresu programowania. Jest on doskonałą okazją do oceny własnych sił i nabytych umiejętności.

Zadaniem uczestników było rozwiązanie zadań z zakresu programowania (język C/C++ – środowisko Visual Studio).

Do kolejnego etapu spośród kilkunastu uczestników zakwalifikował się Kamil Soćko.
Gratulujemy znalezienia się w czteroosobowym gronie najlepszych i życzymy powodzenia w finale!