Konkurs programowania

Konkurs programowania

W dniu 20 marca 2018 r. zostały ogłoszone wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Programowania organizowanego przez Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu, który odbył się 7 marca 2018 r.. Do konkursu przystąpiło 28 uczniów szkół ponadgimnazjalnych w tym 4 uczniów naszej szkoły.

Piotr Stachura, uczeń klasy 2ti zakwalifikował się do finału tego konkursu.

Pozostali uczestnicy z naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Patryk Matyjasiak, ucz. kl. 2ti – 11 miejsce

Aleksander Łukasiewicz, ucz. kl. 1ti – 14 miejsce

Kamil Soćko, ucz. kl. 2ti – 16 miejsce

Wszystkim GRATULUJĘ osiągniętych sukcesów!!!!!

Finał konkursu odbył się 6 kwietnia 2018 roku w siedzibie WSH w Radomiu.  Uczeń Piotr Stachura (klasa 2ti) był jednym z 10 uczestników tego finału. Zadanie, jakie należało rozwiązać używając języka programowania C++ było trudne. Część problemu rozwiązał, ale zbyt mało, by wygrać ten konkurs.  Otrzymał dyplom za udział w finale i nagrody rzeczowe. Zdobyte doświadczenie pozwoli mu przystąpić do rywalizacji w przyszłym roku.

Opiekun Jadwiga Szlauzys

  II etap konkursu