Konkurs fotograficzny “Czytam wszędzie”

Konkurs fotograficzny “Czytam wszędzie”

Z okazji zbliżającego się Światowego  Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny  pt. “Czytam wszędzie”. Należy pokazać gdzie, w jakiej sytuacji itp. ludzie czytają książki (papierowe i elektroniczne).

ZASADY UCZESTNICTWA

  1. Konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie.
  2. Na konkurs każdy uczestnik może dostarczyć 3 zdjęcia.
  3. Prace w formie elektronicznej w formacie JPG należy przesłać do 10 kwietnia 2019 r. na adres mailowy biblioteki szkolnej: biblioteka@zs1piaseczno.pl z dopiskiem „Konkurs fotograficzny Czytam wszędzie” lub należy przynieść osobiście do biblioteki.
  4. Oceniane będą: kreatywność, nieszablonowe podejście do tematu, walory artystyczne oraz estetyka wykonania.
  5. Zdjęcia zostaną ocenione przez jury w skład którego wejdą Dyrekcja i bibliotekarze szkolni.
  6. Ogłoszenie wyników odbędzie się 23.04.2019 r. w Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.
  7. Nagrodę w postaci książek ufundowała Rada Szkoły.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia.

Regulamin konkurs