konferencja ISAGA 2019

konferencja ISAGA 2019

Technikum Nr 1 na międzynarodowej konferencji ISAGA 2019 – Symulacja i gry w różnych czasach i dyscyplinach, Przeszłość i przyszłość, dziedzictwo i postęp.
 
W ostatnim tygodniu wakacji – 27 sierpnia 2019 roku grupa uczniów z klasy 2 Ti wraz z Panią Joanną Kozłowską – nauczycielką przedmiotów informatycznych uczestniczyła w konferencji ISAGA 2019. Konferencja jest dorocznym spotkaniem społeczności symulacji i gier z całego świata. Nasi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w testach  gier symulacyjno – biznesowych tworzonych w ramach projektu Erasmus + przez Akademię Leona Koźmińskiego. Brali udział w sesji warsztatowej dotyczącej projektowania gier symulacyjnych do rozwijania umiejętności miękkich. Testowane przez nich gry mają na celu wdrożenie symulacji prowadzenia i zarządzania firmą oraz przygotowania i przeprowadzenia rozmowy w charakterze biznesowym. 
Dzięki uprzejmości organizatorów mogli dodatkowo uczestniczyć w różnych ciekawych panelach.