II miejsce w gminnych i powiatowych zawodach sportowych

II miejsce w gminnych i powiatowych zawodach sportowych

W dniu 24.01.2020 odbyły się gminne zawody sportowe z piłki siatkowej, w których zajęliśmy 2 miejsce. Nasza szkoła mierzyła się z drużyną z Liceum Ogólnokształcącego na Chyliczkowskiej, Zespołem Szkół nr 3 i Zespołem Szkół nr 2.

Natomiast w dniu 04.02.2020 odbyły się zawody powiatowe. Tam zajęliśmy również 2 miejsce, pokonując drużyny z Zespołów Szkół Zawodowych im. Marszałka F. Bielińskiego i im. ppor. E Gierczak i niestety ponownie pokonał nas zespół z Liceum Ogólnokształcącego z Chyliczkowskiej. 

Skład drużyny:
1. Igor Kowalczyk
2. Mateusz Pacoszyński
3. Jarosław Górka
4. Patryk Gieleciński
5. Mateusz Kuberski
6. Kacper Gołębiewski
7. Adam Mich
8. Kamil Imiołek
9. Jarosław Sapieja
10. Mateusz Orłowski
11. Szymon Nowak
12. Krystian Romanowski 
13.  Stefan Medar

Igor Kowalczyk