Elproma w naszej szkole

Elproma w naszej szkole

10 marca 2016 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie reprezentantów firmy ELPROMA z przedstawicielami Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie. Podczas wizyty ustalono zasady przyszłej współpracy polegającej na montowaniu i testowaniu produktów i urządzeń telemetrycznych.

Dzięki temu nasi uczniowie mają szanse sprawdzić w użyciu nowe technologie, testować innowacyjne rozwiązania techniczne oraz poznać kierunki rozwoju współczesnej techniki. W ramach współpracy uczniowie będą mogli stosować najnowsze rozwiązania, a także wykorzystywać je do realizacji swoich własnych pomysłów.

Firma ELPROMA to przede wszystkim nowoczesne systemy zdalnego sterowania opracowane w oparciu o najnowsze technologie z dziedziny teleinformatyki, automatyki oraz telemetrii.

Współpraca pokazuje, że Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie to szkoła, do której absolwenci będący przedstawicielami firm, chętnie wracają, bo mają świadomość możliwości uczniów.