Delegacja Wiaduktu na konferencji ITechDay

Delegacja Wiaduktu na konferencji ITechDay

We wtorek 20 lutego 2018 r. w oddziale Microsoft Polska odbyła się kolejna edycja konferencji informatycznej ITechDay organizowana przez Warszawską Grupę Specjalistów i Użytkowników Windows (WGUiSW).

Na wydarzeniu, które było przeznaczone dla osób interesujących się zagadnieniami z różnorakich dziedzin IT, profesjonalnych informatyków i amatorów branży komputerowej, byli obecni spragnieni wiedzy dwaj uczniowie z klasy 2 TN.

Podczas sesji wykładowych, prowadzonych przez wykwalifikowanych prelegentów, 150 uczestników mogło zapoznać się z technologią Azure firmy Microsoft, uzupełnić informacje o bezpieczeństwie i prywatności w sieci, zapoznać się z narzędziami poszerzającymi możliwości Office365 czy „przywitać” się z rozwiązaniem Windows Hello.

Dla wszystkich uczestników konferencji zostały przewidziane upominki w postaci m.in. filtrów prywatyzujących na ekran, dysków zewnętrznych, pakietów antywirusowych, myszek bezprzewodowych i wielu wielu innych gadżetów.

Zespół Szkół Nr 1 od wielu lat jest patronatem medialnym ITechDay(s).

Bartłomiej Tybura, 2 TN