Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. rozpoczęło działalność w 2000 roku w okresie dynamicznego rozwoju polskiego rynku telefonii komórkowej oraz rosnącego zapotrzebowania na urządzenia mobilne, akcesoria i serwis.

Jako jeden z pierwszych podmiotów na polskim rynku, firma uzyskała status autoryzowanego serwisu telefonów komórkowych i sprzętu mobilnego.

Struktura grupy kapitałowej firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Struktura grupy kapitałowej firmy Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.

Firma w swojej strategii rozwoju stawia na dynamiczną, wykształconą kadrę pracowników, czego efektem końcowym jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług.

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. dysponuje wysoką technologią, najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, doświadczeniem i wiedzą umożliwiającą świadczenie usług serwisowych na najwyższym poziomie technologicznym.

Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. realizuje usługi serwisowe w oparciu o autoryzacje – umowy zawarte z: AnyData, Alcatel, Emporia, Gigaset, Huawei, Samsung, ZTE.
Ponadto, firma równolegle prowadzi sprzedaż urządzeń mobilnych największych światowych producentów: Alcatel (CCS – wyłączny dystrybutor Alcatel w Polsce), Apple, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Swissvoice.

Invalid Displayed Gallery

Więcej informacji o firmie Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. znajdziecie Państwo na stronie: www.ccsonline.pl