Wakacje

Wakacje

23.06. 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie i podsumowanie roku szkolnego. Wielu uczniów otrzymało gratulacje i nagrody za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce, 100% frekwencję, a także osiągnięcia w rozmaitych konkursach. Doceniamy sukcesy i związany z nimi wkład pracy każdego ucznia. 

Przed nami 2 miesiące odpoczynku i niesamowitych wrażeń, w tym czasie nie zapominajmy o bezpieczeństwie.

Życzymy bezpiecznych wakacji i do zobaczenia 4 września 2017 r. !

https://bezpiecznewakacje.pl/

 

 

Rok Tadeusza Kościuszki

Rok Tadeusza Kościuszki

Rok 2017 został ustanowiony przez Sejm i Senat Rokiem Tadeusza Kościuszki w związku z przypadającą 200. rocznicą śmierci tego bohatera. Kościuszko – Najwyższy Naczelnik Siły Zbrojnej Narodowej stojący na czele ogólnonarodowego powstania – insurekcji kościuszkowskiej, to polski i amerykański generał oraz niezłomny bojownik w walkach o niepodległość.

Zobacz więcej

Otwarcie boiska

Otwarcie boiska

 12.06.2017 r. odbyło się otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska. Uczniowie zaprezentowali krótki pokaz umiejętności koordynacyjno-motorycznych jak również technicznych z piłki nożnej.

Zobacz więcej

Klasa reklamy w PJATK

Klasa reklamy w PJATK

Klasa 2 tr odwiedziła w czerwcu Polsko – Japońską Akademię Technik Komputerowych w Warszawie. Głównym powodem wizyty było uczestnictwo w warsztacie z podstaw programu Ilustrator. Uczniowie zauważyli, że opanowanie narzędzi Corela daje komfort w podejściu do narzędzi Ilustratora przy ewentualnym zetknięciu się z tym programem na rynku pracy.

Zobacz więcej

Szkolna debata na temat tolerancji

Szkolna debata na temat tolerancji

31.05.17 r.  na 4 i 5 lekcji klasa 2 tr przeprowadziła debatę. Uczniowie zajmowali stanowiska wobec postawionej tezy: Tolerancja to postawa, która powinna być jedną z głównych wartości w państwach cywilizacji zachodniej. W role prowadzących wcielili się Patrycja Koczara i Andrzej Liwiński.
 

Zobacz więcej