Otwarcie boiska

12.06.2017 r. odbyło się otwarcie nowego wielofunkcyjnego boiska. Uczniowie zaprezentowali krótki pokaz umiejętności koordynacyjno-motorycznych jak również technicznych z piłki nożnej.

W pokazie wzięli udział: Broniszewski Patryk kl 1tt, Eryk Taraszewski 2ti,  Jakub Kaczmarczyk  2ti  Jakub Michalik  1 ti, Adam Wrochna . 2te, Jakub Machacki  2ts, Bogdan Bartosz  2ts.

W imieniu młodzieży wszystkich zgromadzonych gości powitał Przemysław Szczęsny z  2tt i dyrektor szkoły Elżbieta Malinowska. Po części oficjalnej odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją naszej szkoły a  IV Liceum Ogólnokształcącym. Mecz zakończył się wygraną zawodników z liceum 3:2. Za część sportową odpowiadał Robert Kamiński. Następnie goście zostali zaproszeni na poczęstunek, który przygotowała Iwona Dobosz.