Honorowa odznaka za zasługi dla gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Zespół Szkół Nr 1 szkołą na medal

Chciałem nagrodzić najlepszą szkołę techniczną – powiedział Janusz Piechociński – wicepremier Polski i minister gospodarki, a przed kilkudziesięciu laty uczeń Zespołu Szkół Nr 1 w Piasecznie, podczas III Piaseczyńskich Dni Techniki. Pani dyrektor Elżbieta Malinowska otrzymała z jego rąk odznakę honorową za zasługi dla gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Odtąd popularny Wiadukt znalazł się w doborowym towarzystwie razem z przedstawicielami innowacyjnych przedsiębiorstw i inicjatyw gospodarczych decydujących o rozwoju gospodarczym kraju. Nagrodzone zostały pasja i praca nauczycieli oraz uczniów z wielu roczników. Nasi obecni i przyszli uczniowie, dzięki przedstawicielowi rządu, mogą zobaczyć jakie znaczenie ma i dokąd może prowadzić nauka zawodów technicznych w Zespole Szkół Nr 1.