Mikołajki

Dnia 5 grudnia  świętowaliśmy w szkole Mikołajki. To był dzień wolny od zajęć dydaktycznych! Uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali ciekawe zajęcia: warsztaty ozdób świątecznych,  świąteczne karaoke, quizy językowe, turniej gier komputerowych i karcianych, mikołajkowy pokaz filmowy, konkurs układania kostki Rubika i debaty: na temat przestrzegania praw człowieka i szkodliwości palenia papierosów.

Na 4 godzinie lekcyjnej odbył się współorganizowany przez Młodzieżową Radą Gminy maraton pisania listów z Amnesty International Napisz list. Zmień życie, nawołujący do zatrzymania bezprawia oraz przestrzegania praw człowieka. Wykazując chęć pomocy, uczniowie wzięli udział w projekcie.
Punktem kulminacyjnym dnia było rozstrzygnięcie Mikołajowego Turnieju Piłki Siatkowej, w którym zwycięską klasą okazała się 3 TEN, na podium stanęły także kolejno: klasa 3 TS oraz klasa 3 P. Uczniowie mogli oglądać finałowe zmagania na dużym ekranie na korytarzu szkoły.

Cały dzień panowała miła świąteczna atmosfera, Mikołaj częstował cukierkami, a uczniowie nosili stroje inspirowane nadchodzącymi świętami.