Elektroman

W tym roku w naszej szkole odbyła się I edycja Wewnątrzszkolnego Konkursu z Wiedzy Elektryczno-Elektronicznej ELEKTROMAN.

Celem konkursu było rozwijanie wiedzy elektryczno-elektronicznej wśród młodzieży szkolnej, promowanie uczniów wyróżniających się uzdolnieniami elektronicznymi oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia własnej wiedzy i umiejętności.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej o profilu samochodowym.

Konkurs składał się z dwóch etapów. Na każdym etapie uczestnicy rozwiązywali zadania testowe. Eliminacje odbyły się w dniach od 19 do 21 kwietnia 2017 r. Do pierwszego etapu zgłosiło się 38 uczniów, z czego do finału zakwalifikowało się 12 uczniów:

1. Kamil Wojtczak kl. 3 ts
  2. Sadowski Arkadiusz kl. 3ts
  3. Izworski Wojciech kl. 3ts
  4. Orłowski Damian kl. 3ts
  5. Konopka Damian kl. 3ts
  6. Matulka Patryk kl. 3ts
  7. Bogdan Bartosz kl. 2ts
  8. Lazurek Adrian kl. 3ts
  9. Janicki Marcin kl. 3ts
  10. Boruta Konrad kl. 2ts
  11. Waligóra Dawid kl. 2ts
  12. Kozierewicz Kamil kl. 3p

Finał konkursu odbył się 26 kwietnia br.

Laureatem tego konkursu jest:

Kamil Kozierewicz z klasy 3 p

II miejsce zajął – Arkadiusz Sadowski z klasy 3ts
III miejsce zajął – Patryk Matulka z klasy 3ts

Rozdanie nagród odbędzie się podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie i gratuluję  zwycięzcom.

Mariusz Żurawski