Witaj w Zespole Szkół Nr 1

Odbiór Świadectw Dojrzałości

Drodzy Maturzyści!

Wasze świadectwa dojrzałości czekają na Was w naszym Sekretariacie już od jutra, 30 czerwca w godzinach 12:00 - 15:30. Jeżeli ktoś chciałby odebrać świadectwo w innym terminie, Sekretariat w okresie wakacyjnym jest otwarty w godzinach 9:00 - 13:00

Zapraszamy.

"Szkoła aktywna w społeczności'

Email Drukuj PDF

Czy "Wiadukt" jest aktywny w społeczności lokalnej? Czy szkoła współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, rodzicami i uczniami? Czy funkcjonuje u nas wolontariat?

Aby odpowiedzieć sobie na te pytania, rodzice, uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych spotkali się przy jednym stole. Dyskusje dotyczyły funkcjonowania szkoły w różnych obszarach, których celem jest przede wszystkim rozwój i praca nad standardami szkoły aktywnej w społeczności.

Standardy dotyczyły następujących obszarów pracy szkoły: przywództwo, partnerstwo, integracja społeczna, usługi, wolontariat, uczenie się przez całe życie, rozwój społeczności, angażowanie rodziców, kultura szkoły.

Szczególnie dziękujemy: Mateuszowi z 2ti, Andrzejowi z 1p i Wiktorowi z 1tr, którzy wykazali się niebywałą dojrzałością i chęcią zrobienia czegoś dla szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Drodzy Uczniowie!

Akademia kończąca kolejny rok szkolny na Wiadukcie odbędzie się dnia 26 czerwca o godzinie 9:00. Nauczyciele oraz Dyrekcja serdecznie zaprasza po odbiór świadectw oraz życzy...

Udanych Wakacji :-)

Zjazd absolwentów-odbiór gadżetów

Szanowni Absolwenci!
22.06 (poniedziałek) od 17.00 do 18.00 będzie można odebrać w szkole gadżety ze zjazdu absolwentów. Wiadomość dotyczy tych osób, które zapłaciły, a nie otrzymały zestawu pamiątkowego.

Oferta wynajmu pomieszczenia na Szkolny Bufet

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie, ul. Szpitalna 10 wynajmie od dnia 1 września 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. pomieszczenie z przeznaczeniem na bufet szkolny prowadzącym działalność gospodarczą. Powierzchnia do wynajęcia około 20 m2, (prąd, woda, dostęp do pomieszczeń sanitarnych). Szacunkowe koszty eksploatacyjne 200 zł za miesiąc, proponowana minimalna kwota najmu miesięcznie 300 zł.

W ofercie proszę o uwzględnienie poniższych punktów:

1. Ogólny asortyment

2. Propozycja ciepłych posiłków z szacunkowymi cenami

3. Propozycja obiadów z możliwością abonamentu – ceny

4. Inne formy współpracy

W asortymencie mile widziane artykuły szkolne i podstawowe artykuły higieniczne. Przy rozpatrywaniu oferty brane będą pod uwagę powyższe punkty oraz proponowane opłaty. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 1 do godz. 1200 25 czerwca 2015r. z dopiskiem BUFET. Otwarcie kopert i wybór najkorzystniejszej oferty nastąpi w dniu 26 czerwca 2014 r. Wyniki wyboru  zostaną opublikowane na tablicy ogłoszeń szkoły oraz na stronie www.zs1piaseczno.plZastrzega się unieważnienie postępowania bez podania przyczyny.

Informacji udziela sekretariat szkoły pod numerem telefonu:

022-756-74-32

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Nr 1 w
Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest wśród 300 najlepszych techników w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Projekty