Witaj w Zespole Szkół Nr 1

Gimnazjalisto! Zapraszamy do naszej szkoły!

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich trzecioklasistów gimnazjum do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje o zasadach rekrutacji i proponowanych zawodach znajdziesz na naszej stronie w zakładce rekrutacja. Zapraszamy również na dzień otwarty 29 kwietnia 2015 w godzinach 14.15 - 17.00. Zaprezentujemy naszą szkołę i to co w niej najciekawsze. Polecamy udział w warsztatach pokazujących specyfikę zawodów, w których kształcimy.

Poprawiony: piątek, 27 lutego 2015 16:57

V Wewnątrzszkolny Konkurs Motoryzacyjny

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Wewnątrzszkolnym Konkursie Motoryzacyjnym, w jego piątej edycji. Konkurs ma za zadanie aktywizować i integrować uczniów klas samochodowych, rozwijać ich wiedzę i pasje motoryzacyjne, propagować bezpieczeństwo czynne i bierne ruchu drogowego.

Regulamin konkursu dostępny jest na tablicy szkolnych konkursów (I piętro budynku szkolnego obok sali 106) oraz na tablicy informacyjnej na warsztatach szkolnych.

ZGŁOSZENIA:
Do dnia 13.02.2015 (piątek) należy wpisać się osobiście na listę uczestników dostępną u Organizatora Konkursu Piotra Jarosławskiego. Czekają atrakcyjne nagrody :-)

Nabór na stanowisko laborant/informatyk

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Poprawiony: piątek, 13 lutego 2015 12:39

V edycja Powiatowego Konkursu Technicznego

Zapraszamy do udziału!

V edycja Konkursu Technicznego

p.n. „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w technice i życiu codziennym”

pod patronatem Starosty Powiatu Piaseczyńskiego.

Celem konkursu jest przybliżenie wiedzy technicznej, zainteresowanie możliwościami dalszego kształcenia i pracy w zawodach technicznych, przedstawienie możliwości rozwijania tego typu zainteresowań oraz kształcenie umiejętności przygotowania i przedstawienia prezentacji multimedialnych.

Regulamin konkursu

Wszystkie informacje można uzyskać w pod adresem (mail  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 792113029)

Życzymy wielu sukcesów!

Organizatorzy konkursu

Poprawiony: piątek, 13 lutego 2015 12:31

Zjazd absolwentów

Email Drukuj PDF

Zapraszamy wszystkich absolwentów na zjazd pt. "Spotkanie po latach". Więcej informacji uzyskać można na facebooku szkoły.

Poprawiony: środa, 04 lutego 2015 18:32

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Nr 1 w
Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest wśród 300 najlepszych techników w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Projekty