Witaj w Zespole Szkół Nr 1

Kiermasz podręczników

Email Drukuj PDF

Na początku września zostanie zorganizowany w szkole kiermasz używanych podręczników. Będziecie mogli zarówno sprzedać swoje już niepotrzebne książki jak i kupić te do następnej klasy.

Lista podręczników dla uczniów klas 1

Email Drukuj PDF

Ważna informacja dla uczniów klas 1! Mamy dla Was listę podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016. Możecie ją podejrzeć w TYM miejscu.

Widzimy się 1 września :D

Odbiór Świadectw Dojrzałości

Drodzy Maturzyści!

Wasze świadectwa dojrzałości czekają na Was w naszym Sekretariacie już od jutra, 30 czerwca w godzinach 12:00 - 15:30. Jeżeli ktoś chciałby odebrać świadectwo w innym terminie, Sekretariat w okresie wakacyjnym jest otwarty w godzinach 9:00 - 13:00

Zapraszamy.

"Szkoła aktywna w społeczności'

Email Drukuj PDF

Czy "Wiadukt" jest aktywny w społeczności lokalnej? Czy szkoła współpracuje z lokalnymi przedsiębiorstwami, rodzicami i uczniami? Czy funkcjonuje u nas wolontariat?

Aby odpowiedzieć sobie na te pytania, rodzice, uczniowie, nauczyciele, przedstawiciele przedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych spotkali się przy jednym stole. Dyskusje dotyczyły funkcjonowania szkoły w różnych obszarach, których celem jest przede wszystkim rozwój i praca nad standardami szkoły aktywnej w społeczności.

Standardy dotyczyły następujących obszarów pracy szkoły: przywództwo, partnerstwo, integracja społeczna, usługi, wolontariat, uczenie się przez całe życie, rozwój społeczności, angażowanie rodziców, kultura szkoły.

Szczególnie dziękujemy: Mateuszowi z 2ti, Andrzejowi z 1p i Wiktorowi z 1tr, którzy wykazali się niebywałą dojrzałością i chęcią zrobienia czegoś dla szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Drodzy Uczniowie!

Akademia kończąca kolejny rok szkolny na Wiadukcie odbędzie się dnia 26 czerwca o godzinie 9:00. Nauczyciele oraz Dyrekcja serdecznie zaprasza po odbiór świadectw oraz życzy...

Udanych Wakacji :-)

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Nr 1 w
Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest wśród 300 najlepszych techników w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Projekty