Witaj w Zespole Szkół Nr 1

"Wiadukt" szkoła niekończonych możliwości

Gimnazjalisto!

Przyjdź na Dzień Otwarty, który odbędzie się w najbliższą środę i poczuj moc naszych nieskończonych możliwości.  Będą quizy, warsztaty, makijaż reklamowy, drukowanie drukarką 3D, lutowanie oraz wiele innych atrakcji. Podczas Dnia Otwartego będziesz miał okazję porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami najlepszej szkoły technicznej w okolicy.

Pasje uczniów z technikum organizacji reklamy

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół Nr 1 wspiera swoich uzdolnionych uczniów.

Przedstawiamy filmik przygotowany przez uczennicę, która uwielbia zapisywać ważne wydarzenia ze swojego życia w formie filmików. Ostatnio uczestniczyła w programie międzynarodowym AIESEC , który streściła za pomocą 4-minutowego filmiku.

Dzień otwarty

Email Drukuj PDF

Gimnazjalisto! Chcesz poczuć moc technologii, zaprogramować Kinect'a, a może stworzyć własną reklamę?

Te i inne atrakcje czekają na Ciebie już 29.04.2015 (w środę) w g. 14.30-17.30, w murach najlepszej szkoły technicznej!

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego kierunki w jakich kształcimy przyszłych specjalistów z branży informatycznej, reklamowej, czy samochodowej.

Udział naszych uczniów w konferencji "Infoskop"

Email Drukuj PDF

Uczniowie z klasy 2tn i 2ti wraz z panią Agnieszką Wasiak wzięło udział w konferencji "Infoskop", która odbyła się 16.04.2015 w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji były waluty kryptograficzne oraz Startupy. Waluty kryptograficzne to technologia przyszłości. W trakcie konferencji uczniowie dowiedzieli się więcej o ekonomii bitcoina i samej technologii działania tego wirtualnego pieniądza. Sesję tę prowadzili pan Maciej Ziółkowski, który prowadzi blog o bitcoinach - satoshi.pl oraz portalu InPay pan Lech Wilczyński.

Watify to projekt w którym przedsiębiorcy dzielą się swoimi doświadczeniami z okresu rozpoczynania swojej działalności w świecie technologii cyfrowych. Na "Infoskopie" o swoich pierwszych krokach w cyfrowym świecie opowiedzieli: pan Patryk Lauryn (audiomagic.pl), pan Krzysztof Chełpiński (STB24) Tomasz Jabłoński, Damian Strzelczyk (Startup Academy) i Lech Wilczyński (InPay).

Paweł Gągała 2ti

ECDL start dla uczniów

Email Drukuj PDF

Informujemy o możliwości udziału w pełni bezpłatnym, finansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego projekcie "ECDL start dla mazowieckich kadr".

Tworzone są grupy uczniów  w szkołach, kurs może odbywać się po lekcjach albo w weekendy w szkole. W takim przypadku musi się zebrać 10-osobowa grupa uczestników. Rekrutacja trwa, zakończy się w momencie zrekrutowania przewidzianej w projekcie liczby osób. O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń, zapraszamy więc do udziału w projekcie. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie internetowej: ecdl2.dobrakadra.pl/pl/rekrutacja.html. Chęć udziału prosimy zgłaszać w sali 107.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Nr 1 w
Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest wśród 300 najlepszych techników w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Projekty