Witaj w Zespole Szkół Nr 1

UPS! Mamy jakiś problem, zaraz wracamy.
Witaj w Zespole Szkół Nr 1

Zgłoszenia na warsztaty Piaseczyńskich Dni Techniki

Email Drukuj PDF

Wielkimi krokami zbliżają się III Piaseczyńskie Dni Techniki! W związku z tym zapraszamy do zapisów na warsztaty, które odbędą się 30 maja między 11:30 a 13:00. Swoje dane oraz informację, na które warsztaty chcecie się zapisać, możecie przysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Po więcej informacji związanych z III Piaseczyńskimi Dniami Techniki zapraszamy na oficjalną stronęCzekamy również na CIEBIE!

V Powiatowy Konkurs Techniczny

Email Drukuj PDF

W dniu 20 maja 2015 roku w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie przeprowadzony został finał V Powiatowego Konkursu Technicznego pn. „Zastosowanie praw i zjawisk fizycznych w technice i w życiu codziennym”. W konkursie uczestniczyły gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Piaseczyńskiego. Serdecznie dziękujemy uczestnikom i opiekunom oraz Starostwu Powiatowemu w Piasecznie oraz Urzędowi Miasta i Gminy w Piasecznie za współpracę.

Zapraszamy laureatów i uczestników finału, opiekunów i dyrektorów szkół na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w dniu 29 maja (piątek). Rozpoczęcie części oficjalnej o godzinie 10.00 podczas III Piaseczyńskich Dni Techniki.

Laureaci konkursu w kategorii  gminazjum:

I miejsce – Aleksandra Łabędzka (Gimnazjum w Jazgarzewie) –„Figlarnym okiem na toaletce
z kosmetykami”,

I miejsce - Wiktoria Aleksandrowicz, Patrycja Gładysz, Agata Olędzka (Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie) - „Zastosowanie fizyki w technice – kuchenka mikrofalowa”,

II miejsce – Maria Zarzycka, Karol Latosiński, Jan Sadowski, Oliwia Zawada (Gimnazjum
w Jazgarzewie) – „Wada zwykła niezwykła ciecz”,

II miejsce – Zuzanna Stankiwicz, Aleksandra Patkowska , Kacper Stasiak (Gimnazjum
w Józefosławiu) – „Dzień z życia ucznia w fizyce”.

III miejsce – Julia Kordowska, Olga Czechowicz (Zespół Szkół Publicznych im. Noblistów Polskich w Lesznowoli) – „Zastosowanie fizyki w życiu codziennym”,

III miejsce - Maciej Piekarniak (Gimnazjum w Jazgarzewie) – „Fizyka wokół nas ”,

Wyróżnienie - Oskar Trojanowski, Wojciech Podgórski (Gimnazjum w Józefosławiu) – „Czy lodówka grzeje?”,

Wyróżnienie - Sebastian Bereś, Adam Kosiorek (Gimnazjum w Józefosławiu) – „Elektrownia Wiatrowa”,

Wyróżnienie - Izabela Bakun, Julia Gizińska, Julia Jędrzejczyk (Gimnazjum Nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie) - „Zastosowanie fizyki w życiu codziennym”.

Pozostali uczestnicy tej kategorii otrzymają dyplomy za udział w finale.

Laureaci konkursu w kategorii  szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Michał Kędzierski (Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie) – „Jonizacja. Czyli trochę
o plaźmie”,

II miejsce – Marcin Ogorzelski, Piotr Nowakowski (Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie) – „Newton w świecie fizyki – zasady dynamiki”,

II miejsce – Hubert Mizdra (Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie) – „Zjawiska fizyczne występujące w cyrku”,

III miejsce – Damian Matyjasiak (Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie) – „Napięcie powierzchniowe”,

Wyróżnienie: Daniel Czaczkowski, Wojciech Sieniutycz (Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie) – „Promieniowanie jonizujące”,

Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok!

Bezpłatne studia w zasięgu ręki!

Email Drukuj PDF

Zarząd Województwa Mazowieckiego po raz trzynasty ogłasza nabór na 3 BEZPŁATNE miejsca na studia I stopnia na prestiżowej warszawskiej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych (poprzednio Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych). Oferta kierowana jest do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie województwa Mazowieckiego. Zapraszamy do zapoznania się z wymaganiami oferty

Wiecej informacji znajdziecie w tej i tej grafice.

III Piaseczyńskie Dni Techniki

Email Drukuj PDF

Już wkrótce III Piaseczyńskie Dni Techniki i finał konkursu "Mój zawód - moja pasja". Zajrzyj na stronę Dni Techniki - możesz tam zobaczyć harmonogram imprezy a także konkursowe nagrody!

Zgłoszenia na zjazd Absolwentów i Nauczycieli

Email Drukuj PDF

Informujemy, że przychylamy się do próśb i przedłużamy zgłoszenia na zjazd do końca dzisiejszego dnia. Nauczyciele nie wpłacają wpisowego i nie muszą potwierdzać swojej obecności.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Nr 1 w
Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie jest wśród 300 najlepszych techników w
Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014
i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Projekty